Niemcy, talar (Ausbeutetaler), 1852 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 22:02:20
149590
Opis: Niemcy - Anhalt - Bernburg - Aleksander Karol 1834-1863, talar (Ausbeutetaler), 1852 A, Berlin
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 16, Jaeger 66

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 357

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  300 zł
4)  280 zł