Hiszpania, 1 peseta, 1934

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Hiszpania, 1 peseta, 1934

Hiszpania, 1 peseta, 1934

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 22:01:20
149455
Opis: Hiszpania - II Republika 1931-1939, 1 peseta, 1934, Madryt, w gwiazdkach 3-4 rewers obrócony o 180°
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, 4.99 g, ciemna patyna, rzadka odmiana
Literatura: Cayon 17687, KM 750

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 269

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  28 zł
4)  26 zł
5)  24 zł