Polska, 100 złotych, 1977

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 100 złotych, 1977

Polska, 100 złotych, 1977

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 21:39:20
149359
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1977, Warszawa, Henryk Sienkiewicz /napis w pełnym otoku/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro '625', nakład 3.100 sztuk, moneta w oryginalnym pudełku, stempel lustrzany, bardzo ładnie zachowana, patyna
Literatura: Parchimowicz P369a

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 91

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  55 zł
4)  48 zł