Polska, grosz, 1533

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1533

Polska, grosz, 1533

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 20:56:00
149648
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, grosz, 1533, Gdańsk
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna, moneta w pudełku firmy NGC z ocena UNC DETAILS
Literatura: CNG 57.IIIa, PN2-Dut. Jagiellonowie 161

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 477

1)  —
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł