Zakon Krzyżacki, szeląg, 1426-1436

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 20:47:40
149604
Opis: Zakon Krzyżacki - Paweł I Bellitzer von Russdorff 1422-1441, szeląg, 1426-1436, Gdańsk, Tarcza Ziem Pruskich na tle długiego krzyża, kropka na tarczą, MAGS TPA VLVS PRIM / Tarcza zakonna na tle długiego krzyża, MONE TADN ORVM PRVS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 1.61 g, patyna
Literatura: Neumann'87 17, Voss. §76

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 261

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł