Polska, półgrosz, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, półgrosz, bez daty

Polska, półgrosz, bez daty

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 20:54:40
146283
Opis: Polska - Jan I Olbracht 1492-1501, półgrosz, bez daty, Kraków, z rozetką pod koroną
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Frynas P.19.1, Kop. 387

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 318

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł
4)  30 zł