Polska, szeląg, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, bez daty

Polska, szeląg, bez daty

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 20:54:20
146273
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, szeląg, bez daty, Gdańsk, z koroną nad głową Orła, duża korona na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Frynas P.18.9, Gum.H. 458

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 189

1)  90 zł
2)  85 zł