Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 20:40:00
139574
Opis: Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w., Aw: Popiersie cesarza w hełmie w lewo, z włócznią i tarczą, wokoło pseudolegenda; Rw: Dwie Wiktorie trzymające znak (litera S) ponad ołtarzem, wokoło pseudolegenda, w odcinku SIS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 18 mm, 3.70 g, rzadki i ciekawy, wzorowany na stylu mennicy w Siscii i popiersiu cesarza Kryspusa, zielona patyna

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 361

1)  65 zł
2)  60 zł