Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 13-11-2017 18:00
Zakończenie: 23-11-2017 20:30 ÷ 22:54
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, medal autorstwa Jana Jakuba Gotfryda Stierle z 1786 roku wybity z okazji śmierci króla Fryderyka
Niemcy, medal autorstwa Jana Jakuba Gotfryda Stierle z 1786 roku wybity z okazji śmierci króla Fryderyka
148764
Aw: Głowa króla w lewo, FRIDERICUS II BORUSSORUM REX COEL...
III

360 zł

szac. 400 zł

373 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, medal religijny (pamiątka bierzmowania)
Niemcy, medal religijny (pamiątka bierzmowania)
204629
Aw: Siedzący Chrystus a przed nimi dzieci, napis ER SEGNE...
III+

100 zł

szac. 100 zł

1063 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
148399
autorstwa W. Gruberskiego; Aw: Głowa trzy-czwarte w lewo,...
II+

110 zł

szac. 80 zł

212 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, medal wystawa w Bremie 1890
Niemcy, medal wystawa w Bremie 1890
204631
sygnowany CHR FR FISCHER, Aw: Hermes, Demeter i Amfitryta...
I-

100 zł

szac. 100 zł

205 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, medal autorstwa A. Hummela z 1915 roku poświęcony Konstantinowi Jostowowi
Niemcy, medal autorstwa A. Hummela z 1915 roku poświęcony Konstantinowi Jostowowi
148765
Aw: Popiersie generała w lewo, KONSTANTIN JOSTOW GENERALS...
II-

start 90 zł

232 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.