Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 13-11-2017 18:00
Zakończenie: 23-11-2017 20:30 ÷ 22:54
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
148399
autorstwa W. Gruberskiego; Aw: Głowa trzy-czwarte w lewo,...
II+

110 zł

szac. 80 zł

212 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, medal autorstwa A. Hummela z 1915 roku poświęcony Konstantinowi Jostowowi
Niemcy, medal autorstwa A. Hummela z 1915 roku poświęcony Konstantinowi Jostowowi
148765
Aw: Popiersie generała w lewo, KONSTANTIN JOSTOW GENERALS...
II-

start 90 zł

232 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, medal wystawa w Bremie 1890
Niemcy, medal wystawa w Bremie 1890
204631
sygnowany CHR FR FISCHER, Aw: Hermes, Demeter i Amfitryta...
I-

100 zł

szac. 100 zł

205 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, medal religijny (pamiątka bierzmowania)
Niemcy, medal religijny (pamiątka bierzmowania)
204629
Aw: Siedzący Chrystus a przed nimi dzieci, napis ER SEGNE...
III+

100 zł

szac. 100 zł

1063 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, medal autorstwa Jana Jakuba Gotfryda Stierle z 1786 roku wybity z okazji śmierci króla Fryderyka
Niemcy, medal autorstwa Jana Jakuba Gotfryda Stierle z 1786 roku wybity z okazji śmierci króla Fryderyka
148764
Aw: Głowa króla w lewo, FRIDERICUS II BORUSSORUM REX COEL...
III

360 zł

szac. 400 zł

373 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.