Polska, odznaka 4 Pułku Ułanów Zaniemeńskich

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 13-11-2017 18:00
Zakończenie: 23-11-2017 22:53:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 22:53:40
148893
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka 4 Pułku Ułanów Zaniemeńskich, Krzyż, na nim Orzeł, na ramionach krzyża 1918 / 11 / XI / U4, na stronie odwrotnej nakrętka sygnowana W GONTARCZYK
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 38 x 46 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski str. 168-169

Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1880