Zakon Krzyżacki, grosz, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 21:25:20
148895
Opis: Zakon Krzyżacki - Fryderyk Saski 1498-1510, grosz, bez daty
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna, piękny egzemplarz z blaskiem menniczym
Literatura: Neumann'87 34, Voss. §105

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 324

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 200 zł
4)  700 zł
5)  660 zł