Grecja i posthellenistyczne, didrachma, 320-240 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 430 zł
148949
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Kampania - Neapol, didrachma, 320-240 pne, Aw: Głowa Artemidy w prawo, po bokach I i A; Rw: Nike lecąca w prawo ponad bykiem kroczącym w prawo, u dołu kulka, w odcinku ΝΕΑΠΟΛΙΤΗΣ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 7.21 g, ciemna patyna
Literatura: Sear 299

Cena aktualna: 430 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 80

1)  430 zł
2)  420 zł