Grecja i posthellenistyczne, obol, ok. 454-404 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 150 zł
148969
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Attyka - Ateny, obol, ok. 454-404 pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie w prawo; Rw: W kwadracie incusum sowa stojąca w prawo, po lewej listek oliwny, po prawej ΑΘΕ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.67 g, patyna
Literatura: Sear 2530, SNG Cop. 53-56

Cena aktualna: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 66

1)  150 zł