Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 21:20:40
139576
Opis: Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w., Aw: Popiersie cesarza w hełmie w lewo, z włócznią i tarczą, wokoło IMP COSNTANTINVS AV; Rw: Dwie Wiktorie trzymające tarczę z inskrypcją VOT PΩ ponad ołtarzem, wokoło VICTORIAI LICTIN PRINCPI, w odcinku PLC
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 17 mm, 2.09 g, rzadki i ciekawy, wzorowany na monetach mennicy w Londynie, dość poprawne napisy, jasnozielona patyna

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 178

1)  60 zł