Rosja, żeton koronacyjny, 1883

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 22:42:20
204614
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, żeton koronacyjny, 1883, Aw: Monogram cara w wieńcu laurowo-dębowym; Rw: W wieńcu laurowo-dębowym, pod koroną, napis КОРОНОВАНЪ ВЪ МОСКВҌ 1883 ГОДА МАЯ 15
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 25 mm, patyna
Literatura: Diakov -

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 489

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł