Watykan (Państwo Kościelne), 500 lirów, 1991 R

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 22:40:00
148711
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Jan Paweł II 1978-2005, 500 lirów, 1991 R, Rzym
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, nakład 40.000 sztuk, pięknie zachowane, patyna na rewersie
Literatura: Fischer 339

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 319

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł