Polska, halerz, 1699 ILH

Polska, halerz, 1699 ILH

Polska, halerz, 1699 ILH

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 22:04:40
148644
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety sasko-polskie, halerz, 1699 ILH, Drezno
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt FA1 217, Kop. 10552

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 258

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  105 zł
4)  85 zł
5)  70 zł
6)  46 zł
7)  44 zł
8)  40 zł
9)  38 zł
10)  36 zł