Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 20:39:40
204176
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1.10.1938, seria IG 6457364
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie papieru na górnym marginesie, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 119

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  260 zł