Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 20:31:00
147237
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom IV, Pomorze Gdańskie i Wolne Miasto Gdańsk; Warszawa 2007, około 170 stron formatu A4 z mnóstwem ilustracji w tekście, twarda oprawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 99

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  300 zł