wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Medale polskie 1901-1944

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 20:30:20
148218
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Medale polskie 1901-1944, Warszawa 1981
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 216 stron i 64 tablice, oprawa kartonowa, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 203

1)  600 zł
2)  600 zł
3)  260 zł
4)  185 zł
5)  175 zł