pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 30-10-2017 18:00
Zakończenie: 09-11-2017 20:30 ÷ 22:20
Zdjęcie Numer Opis Cena Ofert Do końca
Polska, medalik religijny z 1830 r.
148403 Polska, medalik religijny z 1830 r.
Aw: Matka Boska Częstochowska w gwiaździstej sukni, SANCT..., stan: II

180 zł

szac. 100 zł

161 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
148398 Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
autorstwa W. Gruberskiego; Aw: Głowa trzy-czwarte w lewo,..., stan: I-

150 zł

szac. 100 zł

86 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal autorstwa Mieczysława Lubelskiego z 1920 r; Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ..
148401 Polska, medal autorstwa Mieczysława Lubelskiego z 1920 r; Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ..
medal autorstwa Mieczysława Lubelskiego z 1920 r; Aw: Nap..., stan: II+

240 zł

szac. 80 zł

112 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
148402 Polska, medal na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
autorstwa J. Wysockiego; Aw: Popiersie w prawo i napis w ..., stan: II

150 zł

szac. 80 zł

89 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal na setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica, 1926
148395 Polska, medal na setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica, 1926
autorstwa Józefa Aumillera; Aw: Popiersie w lewo, po boka..., stan: I-

470 zł

szac. 200 zł

77 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal na 100-lecie Banku Polskiego, 1928
148397 Polska, medal na 100-lecie Banku Polskiego, 1928
autorstwa J. Aumillera; Aw: Dwa popiersia w prawo i napis..., stan: III+

65 zł

szac. 80 zł

49 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, niesygnowany ..
148394 Polska, medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, niesygnowany ..
medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznan..., stan: I-

210 zł

szac. 150 zł

72 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, medal na 300-lecie panowania Romanowych, 1913
148396 Rosja, medal na 300-lecie panowania Romanowych, 1913
autorstwa P. Stadnitskego; Aw: Orzeł carski z dwoma medal..., stan: II+

1 350 zł

szac. 150 zł

698 wyświetleń

15 zakończona