Polska, medal na 100-lecie Banku Polskiego, 1928

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 22:18:00
148397
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na 100-lecie Banku Polskiego, 1928, autorstwa J. Aumillera; Aw: Dwa popiersia w prawo i napis: KS. KSAWERY LUBECKI - HR. LVDWIK JELSKI 1828-6.V.1928, sygnowany na szyi J. AUMILLER; Rw: Napis poziomy w prostokątnej tablicy PAŃSTWO POLSKIE POWOŁUJĄC DO ŻYCIA W ROKU 1924 BANK POLSKI ...; u góry Orzeł, na dole data MCMXXVIII
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm, uszkodzenia na rancie
Literatura: Strzałkowski 609

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 769

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  48 zł