Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 22:16:20
148398
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925, autorstwa W. Gruberskiego; Aw: Głowa trzy-czwarte w lewo, STEFAN OKRZEJA; Rw: Dwóch proletariuszy trzymających się za ręce, jeden trzymający pochodnię, w tle zabudowa warszawskiej Pragi, w odcinku W JEDNOŚCI SIŁA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: braz 34 mm, pięknie zachowany
Literatura: Strzałkowski 538

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 134

1)  150 zł
2)  150 zł