Republika Rzymska, denar, 77 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:40:40
148000
Opis: Republika Rzymska - L. Rutilius Flaccus 77 pne, denar, 77 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, za nią FLAC; Rw: Wiktoria z wieńcem w bidze w prawo, w odcinku L RVTILI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.93 g, patyna
Literatura: Crawford 387/1

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 215

1)  480 zł