Republika Rzymska, denar, 89 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:40:00
147998
Opis: Republika Rzymska - L. Titurius L. f. Sabinus 89 pne, denar, 89 pne, Rzym, Aw: Głowa Titusa Tatiusa w prawo, po lewej SABIN; Rw: Wiktoria z wieńcem w bidze w prawo, u dołu L TITVRI, w odcinku znak menniczy
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.90 g, patyna
Literatura: Crawford 344/3

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 216

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  250 zł