Polska, trojak, 1601

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 21:21:40
148423
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1601, Wschowa, litera F przy Pogoni
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki typ monety
Literatura: Iger W.01.2.a (R3), Kop. 1184 (R4)

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 39
Ilość odsłon: 660

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 150 zł
4)  940 zł
5)  860 zł
6)  380 zł
7)  360 zł
8)  330 zł
9)  310 zł
10)  175 zł
11)  165 zł
12)  155 zł