Polska, medal Wystawa Przemysłowa i Rolnicza w Jarosławiu w 1908 r.

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 02-11-2017 22:05:20
147841
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal Wystawa Przemysłowa i Rolnicza w Jarosławiu w 1908 r., medal sygnowany S. Szapiry syn we Lwowie, Aw: Tarcza z herbem miasta, wokoło napis WYSTAWA PRZEMYSLOWA I ROLNICZA w JAROSŁAWIU 1908, Rw: Robotnik zamierzający się młotem pomiędzy narzędziami, powyżej napis WSPIERAJMY PRZEMYSŁ OJCZYSTY
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 50 mm, brąz, ciemna patyna rzadki i ładnie zachowany
Literatura: Strzałkowski 94 (R)

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 667

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  600 zł