Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w.

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 02-11-2017 21:17:00
139569
Opis: Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w., Aw: Popiersie cesarza w hełmie w lewo, trzymającego włócznię i tarczę, w polu kółko z centralną kulką, wokoło pseudolegenda; Rw: Dwaj walczący żołnierze w hełmach, jeden z lewej trzymający włócznię i zadający cios, w odcinku UUUU
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 18 mm, 2.62 g, bardzo rzadki i ciekawy, wzorowany na typie Gloria Exercitus z około 330 r., patyna

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 287

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  350 zł
4)  310 zł
5)  230 zł
6)  60 zł