Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 02-11-2017 21:16:20
139567
Opis: Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w., Aw: Popiersie cesarza w hełmie w prawo, wokoło pseudolegenda; Rw: Dwie Wiktorie trzymające tarczę z inskrypcją ponad ołtarzem, wokoło pseudolegenda, w odcinku •ИИ•
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 18 mm, 1.56 g, lekko wykruszony, ale bardzo ładny, rzadki i ciekawy, patyna

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 173

1)  70 zł
2)  65 zł