Szwecja, 1/24 talara, 1682

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Szwecja, 1/24 talara, 1682

Szwecja, 1/24 talara, 1682

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 26-10-2017 22:12:20
204552
Opis: Szwecja - Bremen-Verden - Karol XI 1660-1697, 1/24 talara, 1682
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: AAJ 55

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 162

1)  65 zł
2)  60 zł