Śląsk, trzeciak (dreier), 1612
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Cena wylicytowana: 390 zł
147381
Opis: |
Śląsk - księstwo cieszyńskie - Adam Wacław 1579-1594-1617, trzeciak (dreier), 1612, Cieszyn |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
resztki srebrzenia zielona patyna, rzadki |
F.u.S. 3040, Kop. 5581 (R) |
Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 783
1) 390 zł
2) 380 zł
3) 350 zł
4) 260 zł
5) 125 zł
6) 120 zł
min |