Polska, ort, 1623
Zakończenie: 26-10-2017 21:29:40
Polska, ort, 1623
147649
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, data w napisie otokowym i skrócona nad herbem, na awersie PRV |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | rzadszy typ, wybity uszkodzonym stemplem awersu, źle wycięty krążek |
Literatura: | Kop. 7503 (R2), Shatalin GD23d-1 (R3) - ale po MONETA dwukropek |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 157