Polska, ort, 1617
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1617
Cena wylicytowana: 310 zł
147720
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1617, Gdańsk, z dwukropkiem i krzyżykiem na końcu napisu otokowego na awersie |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Shatalin GD17-3 (R), Kop. 7493 (R1) |
Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 165
1) 310 zł
2) 300 zł
3) 220 zł
4) 210 zł
5) 185 zł
min |