Polska, trojak, 1597
Zakończenie: 26-10-2017 21:24:00
Polska, trojak, 1597
147575
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1597, Wilno, u dołu głowa wołowa (mistrza menniczego Szymona Lidmana) i herb Chalecki |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, ładnie zachowany |
Literatura: | Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-28 (R) |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 189