Polska, trojak, 1601
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1601
Cena wylicytowana: 115 zł
147617
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1601, Wschowa, litera F przed Orłem, średnia korona z lilią, na awersie REX |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
Iger W.01.1.b |
Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 254
1) 115 zł
2) 110 zł
3) 110 zł
4) 100 zł
5) 90 zł
min |