Zakon Krzyżacki, półskojec

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Zakon Krzyżacki, półskojec

Zakon Krzyżacki, półskojec

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 26-10-2017 20:49:40
147369
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, półskojec, Tarcza Wielkiego Mistrza w sześciopłatkowej rozecie, MONETA DOMINORVM PRVSSIE / Krzyż z lilijkami w czteropłatkowej rozecie, HONOR MAGRI IVDICIVM DILIGIT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.79 g, lekko niedobity, rzadki, patyna
Literatura: Dudik 37, Neumann'87 3, Voss. §34

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 760

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł