Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 46 zł
145389
Opis: |
Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, XI w., kapliczka / krzyż kawalerski |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.32 g, gięty |
Dbg 1330, Gum.CNP typ II |
Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 208
1) 46 zł
2) 44 zł
3) 40 zł
4) 30 zł
min |