Niemcy, denar, X w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar, X w.

Niemcy, denar, X w.

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 26-10-2017 20:42:20
145952
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar, X w., Fronton świątyni z kolumnami / Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 20 mm, 1.05 g, gięty
Literatura: Dbg 1325, Gum.CNP typ I

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 145

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  145 zł
4)  135 zł