Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 50 centów, 1861 S

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 19-10-2017 22:10:40
147399
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 50 centów, 1861 S, San Francisco, typ Liberty Seated
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 213

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł