Cesarstwo Rzymskie, denar, 103-111

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 19-10-2017 21:26:20
147501
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, denar, 103-111, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P, Rw: Stojąca w lewo Aequitas, trzymająca wagę i róg obfitości, wokoło COS V P P S P Q R OPTIMO PRINC
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.88 g, patyna
Literatura: RIC 118 var. (notuje tylko aureusa, ale nie denara)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 191

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  185 zł
4)  170 zł
5)  165 zł