Cesarstwo Rzymskie, denar, 100

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 19-10-2017 21:26:00
147500
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, denar, 100, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo IMP CAES NERVA TRAIAN AVG GERM, Rw: Abundantia siedząca w lewo, trzymająca berło, wokoło P M TR P COS III P P
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.47 g, patyna
Literatura: RIC 32

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 286

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  280 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  135 zł
10)  125 zł
11)  120 zł