wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch Schlesische Münzen und Medaillen

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 19-10-2017 20:31:40
146511
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch Schlesische Münzen und Medaillen, reprint 1973 by Alfred Szego, Oakdale, New York z wydania oryginalnego z 1883 r.
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 89 str. + 55 tablic, oprawa kartonowa, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 439

1)  38 zł
2)  36 zł