Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 19-10-2017 20:30:20
147236
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom IV, Pomorze Gdańskie i Wolne Miasto Gdańsk; Warszawa 2007
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: około 170 stron formatu A4 z mnóstwem ilustracji w tekście, twarda oprawa

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 576

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  480 zł
4)  310 zł
5)  300 zł