Polska, 10 groszy miedziane, 1791 EB

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 19-10-2017 21:47:00
147420
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, 10 groszy miedziane, 1791 EB, Warszawa
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładne, patyna
Literatura: Plage 236

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 488

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  410 zł
4)  290 zł
5)  195 zł
6)  180 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  150 zł