Polska, talar wikariacki, 1711

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 4 100 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 21:37:40
147221
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety pamiątkowe, talar wikariacki, 1711, Drezno, Aw: Król na koniu; Rw: Trzy stoły z insygniami koronacyjnymi i napisy
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 29.15 g, bardzo ładny
Literatura: Kahnt 283, Schnee 1011, Dav. 2655, Merseburger 1490

Cena końcowa: 4 100 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 643

1)  4 100 zł
2)  4 000 zł
3)  3 900 zł
4)  3 800 zł
5)  3 700 zł
6)  3 600 zł
7)  3 400 zł
8)  3 300 zł
9)  3 100 zł
10)  2 900 zł
11)  2 700 zł
12)  2 600 zł
13)  2 500 zł