Polska, trojak, 1599

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 21:27:20
146496
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Lublin, wariant bez liter I-F, na rewersie litera L i skrócona data przedzielona herbem Lewart
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity, ciemna patyna
Literatura: Iger L.99.1.a

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 253

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  100 zł
5)  95 zł