Grecja i posthellenistyczne, drachma, ok. 390-350 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 20:40:20
146982
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Kolophon, drachma, ok. 390-350 pne, Aw: Głowa Apollina w lewo; Rw: Lira
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 5.61 g, patyna, na rewersie głęboko wbite punce
Literatura: Sear 4346

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 284

1)  150 zł