Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, obligacje, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 25-09-2017 18:00
Zakończenie: 05-10-2017 20:30 ÷ 22:55
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Cesarstwo Rzymskie, majorina, 378-383
Cesarstwo Rzymskie, majorina, 378-383
146755
Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N VALENTINIANVS IVN P F ...
III+

165 zł

szac. 50 zł

167 wyświetleń

3 zakończona
Polska, trojak, 1600
Polska, trojak, 1600
146879
III+

165 zł

szac. 120 zł

140 wyświetleń

5 zakończona
Polska, sola weksel na 5 kopiejek, 1861
Polska, sola weksel na 5 kopiejek, 1861
204453
numeracja 867
I-

160 zł

szac. 100 zł

382 wyświetleń

6 zakończona
Austria, 100 x 1 korona, 2.01.1922
Austria, 100 x 1 korona, 2.01.1922
147039
bankowa paczka 100 sztuk z oryginalną banderolą
I

160 zł

szac. 250 zł

310 wyświetleń

2 zakończona
Polska, denar, bez daty
Polska, denar, bez daty
146806
litery S-P przy koronie, w koronie mała rozetka
II-

160 zł

szac. 200 zł

253 wyświetleń

6 zakończona
Polska, 1 gulden, 1932
Polska, 1 gulden, 1932
146898
II-

160 zł

szac. 150 zł

215 wyświetleń

4 zakończona
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1623
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1623
146795
popiersie księcia w płaszczu elektorskim, ze znakiem menn...
III

160 zł

szac. 200 zł

132 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, 2 marki, 1913
Niemcy, 2 marki, 1913
146857
popiersie cesarza w mundurze
I/I-

160 zł

szac. 80 zł

394 wyświetleń

8 zakończona
Watykan (Państwo Kościelne), 10 lirów, 1934
Watykan (Państwo Kościelne), 10 lirów, 1934
146710
II+

160 zł

szac. 80 zł

156 wyświetleń

3 zakończona
Pomorze, medal za zasługi szczecińskiego stowarzyszenia ogrodniczego, XIX w.
Pomorze, medal za zasługi szczecińskiego stowarzyszenia ogrodniczego, XIX w.
146907
sygnowany G. LOOS, Aw: Dwa lwy wsparte na herbie Szczecin...
II/II-

160 zł

szac. 150 zł

235 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.