pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 25-09-2017 18:00
Zakończenie: 05-10-2017 20:30 ÷ 22:55
Zdjęcie Numer Opis Cena Ofert Do końca
Polska, Brązowy Krzyż Zasługi
146912 Polska, Brązowy Krzyż Zasługi
wytwórca Mennica Państwowa, stan: II+

24 zł

szac. 40 zł

56 wyświetleń

1 zakończona
Polska, Złoty Krzyż Zasługi z Mieczami
146914 Polska, Złoty Krzyż Zasługi z Mieczami
wykonanie gawerskie Panasiuk Warszawa, stan: II+

95 zł

szac. 150 zł

79 wyświetleń

2 zakończona
Polska, Brązowy Krzyż Zasługi II RP
204521 Polska, Brązowy Krzyż Zasługi II RP
wykonany przez W. Gontarczyk, odmiana ciemny brąz, stan: I-

75 zł

szac. 100 zł

119 wyświetleń

2 zakończona
Śląsk, medal na 50-lecie Instytutu Przedstawicieli Handlowych, 1824
146908 Śląsk, medal na 50-lecie Instytutu Przedstawicieli Handlowych, 1824
sygnowany G. Loos, H. Gube, Aw: Dwie postacie z rogami ob..., stan: II+

450 zł

szac. 250 zł

125 wyświetleń

7 zakończona
Pomorze, medal za zasługi szczecińskiego stowarzyszenia ogrodniczego, XIX w.
146907 Pomorze, medal za zasługi szczecińskiego stowarzyszenia ogrodniczego, XIX w.
sygnowany G. LOOS, Aw: Dwa lwy wsparte na herbie Szczecin..., stan: II/II-

160 zł

szac. 150 zł

105 wyświetleń

3 zakończona
Pomorze, medal z 2. połowy XIX wieku
146909 Pomorze, medal z 2. połowy XIX wieku
autorstwa E. Weiganda (aw.) i F. W. Kullricha (rw.), wybi..., stan: II

195 zł

szac. 300 zł

134 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, medal 50. rocznica Śląskiego Klubu Wyścigowego, 1882
146910 Niemcy, medal 50. rocznica Śląskiego Klubu Wyścigowego, 1882
Aw: Głowy Wilhema I i Fryderyka III w lewo i daty 1832-18..., stan: II

350 zł

szac. 400 zł

138 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal z 1978 roku Jan Paweł II - Gaude Mater Polonia
146966 Polska, medal z 1978 roku Jan Paweł II - Gaude Mater Polonia
Aw: Półpostać Papieża w lewo, trzymającego krzyż, JAN PAW..., stan: I-

start 240 zł

238 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal poznańskiej Izby Rolniczej
146911 Polska, medal poznańskiej Izby Rolniczej
sygnowany G. LOOS. D. i Uhlmann SC, Aw: Kobieta z kłosami..., stan: II+

440 zł

szac. 500 zł

101 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal, 1826
146779 Polska, medal, 1826
nieznanego autora wybity z okacji śmierci Aleksandra I; A..., stan: I-/II+

280 zł

szac. 400 zł

168 wyświetleń

4 zakończona